Lokale te Rrethi afer ETC,VIVA 123 M2

Shitet nga: PLISI 16 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
*Wc ne veti dhe me tush
*keramik 80x80
*nxemja me radiator me rrym kalldaja
*gjama 3 gjama
*profili Alumil
*gllet 100%
*reklam e gatshem me ndriqimi
*rryma Shnajder Madin in GermaniViber:+377 45 576 567
Whats app;+377 45 576 567
Skype;;Plisigjilan
Facbook;;Plisigjilan
Hotmail;;plisigjilan@hotmail.com
Mobil: +386 49 553-554 ,+377 44 615-715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim