Lokali ipet me qira per bastore

Shitet nga: Private 03 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte afer tregut te gjelber rruga malisheves qarkullim 24 or e lejuar per bastore .lokali ka 50m katror


Lokal,veture,banese,bastore,qen,shtepi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim