Lokali ipet me qira

Shitet nga: floran 09 Pri 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ne siperfaqe prej 64m2 lokali posedon rrym kanalizim dhe ujin me ramje te lir dhe eshte I gatshem per qfardo lloj veprimtarije lokali gjindet ne te dal prej gjilanit per ne prishtin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim