Lokali me Qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 28 Tet 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet kokali me qera me sipërfaqe prej 87m² të shfrytëzueshme.

Lokal i gatshëm për shfrytëzim , dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë, posedon nxemje qendrore , një banjo dhe një depo, vendparking të mjaftueshëm.

Lokal i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme ,qëllime afariste dhe gjendet një vend shumë të frekuentuar,afër qendrave tregtare ne lagjën “ Arbëria”.

Qeraja mujore e lokalit është 800 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim