Lokali me qira ne Gjilan

Shitet nga: Albert 06 Krr 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali prej 25 metra ne lagjen Bojanina ne Gjilan afer rruges kryesore ose ish mobilerise Simpo. Lokali i pershtatshem per depo te ndryshme,zyre, frizere, market etj. Cmimi i volitshem, 80euro muaji dhe pagesa ne avans per 3 muajt e pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim