Lokali në shitje 13-m2

Shitet nga: Lokali 06 Maj 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali përball shkollës Teknike, Rruga 28 Nëntori

13-m2 Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim