Lokali prej 25 m2 jepet me qera

Shitet nga: Lokali 06 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte i ri dhe ka parking te mjaftueshem, gjindet rruges Malisheves te taksi e Pogragjes, posedon wc dhe eshtei pershtateshem per zyre, frizeri , kurse etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim