Objekt afarist me qera ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 25 Jan 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet objekti afarist me qera.
Objekti tre kate me këtë rënditje:
Kati i parë lokal me sipërfaqe prej 100m2 të shfrytëzueshme.
Kati i dytë dhe i tretë posedojnë nga 180m2 .
Objekti posedon infrastrukturë të plotë, vendparking të mjaftueshëm dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme.
Lokalet kanë mundësi të ndarjës .
Dyshemeja do të jetë e tëra pllaka të kualitetit të lartë, dyer prej druri dhe dritare alumin.
Objekti gjendet në rrugën qarkore Gjilan-Prishtinë dhe së shpejti do të jetë i gatshëm për shfrytëzim.
Qeraja sipas marrëveshjes.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim