Objekti me 715m

Shitet nga: 045613371 27 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Objekti.

* Lokal afariste 120m²
* Podrum 100m²
* Objekt banimi 430m²
* Siperfaqe 715 m²
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim