Objekti me qera ne Gjilan

Shitet nga: Bajram Gagica 07 Jan 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet objekti ose ipet me qira, me sipërfaqe 320m2 , 3- katëshe me podrum.
Objekti gjendet në rrugën Enver Miftari, apo me saksishte në (ish Restorant Pëllumbi ) në Gjilan.

Çmimi: sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim