Rafta dhe frigorifera

Shitet nga: Agim 03 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes raftet dhe 2 frigorifer ( punojn ne gjendje shum te rregullt),fotot jan origjinale, kerkoj bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim