SHITET KOMPLET OBJEKTI NE QENDER

Shitet nga: ???? 30 Maj 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   200 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera ne qendren e gilanit, 90m^2 Eshte i pershtatshem per shum veprimtari Ordinanc,Zyre Sallon Frizer Kurse ,etj, Lokali eshte i zbrazur dhe inxhyrosur me ngxhyr te bardhe eshte i gatshem per qdo pune. Ndodhet te shkollat e mesme perball, ne kat te dyt mbi qebaptopren luli,Me qmim shum te volitshem Po ashtu kemi edhe banes 2 dhomshe me koridor e banjo kuzhin ,e gatshme per banim e mobiluar.

Per me shume informata na kontaktoni ne 044-244-203..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim