Shitet Lokaili 25m2 afer stacionit te autobuseve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokaili 25m2 neto ndersa eshte i shfryzum 50 m2 afer stacionit te autobuseve Gilan
Rruga idriz seferi ish PorCredit banka
Qmimi 35000 euro

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim