Shitet lokali i pershtatshem per biznis ne Gjilan

Shitet nga: Agjensioni per Patundshmeri n Koretisht 17 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 135 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali shum i pershtatshem per biznis per kafiteri piceri furr buke zyre pemshits etj asht vend atraktiv lokal ma te mir nuk ka ne Gjilan ka taras ka parkim per automobila i ka 135 m2 veq lokali tarasa dhe parkingu gratis asht perball qendres tregtare ITC, dhe VIVA FRESH dje INTEREKS qmimi shum i arsyshem 1.800ero m2 dokumentacioni krejt ne rregull per bartje per info email-agencijanekretnine@hotmail.rs per ose tel:044132875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim