Shitet lokali me 60m2 perball Gjykates ne Gjilan

Shitet nga: Kiki 08 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Perball Gjykates, ne magjistralen Gjilan-Bujanoc
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne gjendje te gatshme pune (sipas marreveshjes).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim