Shitet lokali

Shitet nga: Abedin 26 Maj 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose leshohet me qira Lokali i cili gjendet perball Agmia Center.
Lokali ka 20 metra katror.
Per me shum informata kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim