Ipet Objekti me qera

Shitet nga: Fitim 18 Jan 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Objekti gjindet ne rrugen magjistrale Gjilan-Bujanoc,
Objekti eshte 3 katesh.
Varsisht nga marveshja mund te jepet edhe i ndare,KATI 1 dhe Kati 2.
Cmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim