Objekte dhe toke afariste Gjilan-Kamenice

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitete toka prej 3 hektaresh dhe objekti afarist me 6000m2 ne udhekryqin Kamenice-Gjilan-Bujanoc te Dheu i Bardhe.
Eshte privatizuar para disa vitesh, e shet pronari i pare
Objektet jane industrilae dhe ne gjendje te rregullt (ne to ka funksionuar ish njesia e industrise se tekstiilit NITEX - Nish

Prane rruges kryesore Gjilan - Bujanoc (afer fabrikes se tullave, bllokave)

Çmimi 1.200.000,00 euro i negocijueshem

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim