AMSA-Objekti ne Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 04 Mar 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet objekti me 10.10 Ari.

Objekti me sipërfaqe 2060m2 të shfrytëzueshme posedon:

Kati i parë është lokal.

Kati i dytë posedojnë 10 dhoma me nga një banjo.

Objekti posedon vendparking të mjaftueshëm, garazha dhe bodrume, infrastrukturë të plotë .

Posedon nxemje qendrore dhe klimatizim.

Dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë, dyer dhe dritare të plastikes.

Objekt me leje ndërtimi dhe me plan urbanistik.

Objekti gjendet në rrugën kryesore “ Avdullah Tahiri”

Çmimi i objektit është sipas marrëveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim