IMMKOS - Shitet Lokali në Rr.Gjorgj Washington

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje lokalin afarist me 53.130m2,Hapsirë shfrytëzuese para lokalit 24.246m2 dhe Garazh 27.266m2 në Rr.Gjorgj Washington afër ish OSBE-së,Lokali është në përdhesë dhe është i gatshëm për punë.

Çmimi është i arsyeshëm


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim