Ipet lokali me qira ne Gjilan

Shitet nga: florim 28 Tet 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Ipet lokalI me qira lokali posedon rrym kanalizim dhe ujin me ramje te lir dhe eshte ne siperfaqe prej 64m2 dhe naltesi 3m. lokali gjindet afer pompes se benzines Ferizi Petrol eshte I gatshem per qfar do lloj veprimtarije gjindet ne te dal prej gjilanit per ne prishtin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim