Lokal prej 32m2 ne Gjilan

Shitet nga: Femi Kryeziu 25 Gsh 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Shitet ose nderrohet lokali ne Gjilan (afer objekit te Gjykates, Prokurorise, Policise te Agmia), lokali i ka 32 m2, ka hyrje te veqante me shkalle vetem per kete lokal dhe wc te veqante, kati i pare, pritet te jete i gatshem me se largu deri ne muajin mars te 2016.
I pershtatshem per zyre te nderyshme.
Cmimi 1.500 euro per m2, komplet 48.000 euro por i diskutushem.
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim