Lokali me Qira

Shitet nga: Mirvete 05 Tet 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Ipet lokali me qira prej 200 metra katror i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie .
Posedon klimatizim,ventillim,nxemje qendrore , banjo per femra , meshkuj dhe per personelin .
Posedon pusin dhe parking te mjaftueshem.
Lokali gjendet ne objektin e ordinances "Vita Re" ose afer shitores"Durrsi"-Gjilan.

Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim