Lokali në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali me sipërfaqe prej 30m2 i cili gjendet në katin e parë.
Lokal i rregulluar me pllaka të cilësis së lartë, i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme dhe i gatshëm për shfrytëzim.
Posedon banjo, infrastrukturë të plotë.
Lokali gjendet në rrugën ‘Abdullah Tahiri’,afër tregut të gjelbërt
Ҫmimi lokalit është 50.000 i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim