Lokali ne Gjilan

Shitet nga: Astrit M Hoxha 07 Jan 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali në lagjen Iliria (ish Kamnik) ne Gjilan. Lokali ka sipërfaqe prej 200 m² me mundësi të shfrytëzimit të hapësirës gjelbëruese para dhe mbrapa lokalit. Nëse kërkohet mund të ndahet në 70 m² + 130 m². Lokali është i regjistruar në Kadastër dhe mund të hipotekohet. Lokali gjendet në zonë të banimit kolektiv që i lejon destinim të ndryshëm, mirëpo është shumë i përshtatshëm për zyre, shërbime shëndetësore (ordinancë private), apo diçka tjetër. Parkingu është në afërsi prej 70m, Drejtoria e Urbanizmit në afërsi prej 150m, Spitali Regjional i Gjilanit në afërsi prej 300m, qendrat tregtare (ETC, Interex, VivaFresh) në afërsi prej 300m, parku i qytetit në afërsi prej 400m dhe Qendra e Qytetit të Gjilanit në afërsi prej 700 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim