N.T.P "Çeliku" Fabrika per dyer dhe dritare te PVC

Shitet nga: "Çeliku" 09 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Ndermarja Tregtare Private punon keto prodhime dyer dh drityare te pvc roletne te jashte dhe te brenshme fasada alukobond dhe gilinderame nje teknologji te fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim