Objekti Ipet me Qira 1 dhe 2 katshe+me Parking

Shitet nga: Privat 19 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Objekti ne qender qytetit 150m2 net Bruto 200m2 . Kati 1. 70m2 me 2 hymje ka WC kurse kati 2. 80m2. munci me nda pjes pjese sipas marveshjes . dhe mbrapa objekit ka Parking osht rreguluar dhe osht i gatshem per qedo vepritarije dhe Biznisi .\Numri kontakti Viber +377 44 615 649 +386 49 121 045.ju lutem vetem ata qe jen serizon net kontaktojn , apo net vizitojn Flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim