Objekti ne shitje ose me qera ne Gjilan

Shitet nga: fisnik 08 Pri 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
shitet objekti ose lokalet ipen me qera

objekti posedon 3 kat lokale dhe 1 banim

objekti ka mbi 600 m2,Gjindet ne rrugen qarkore mbrapa kosova petrol-it,si dhe ka pozit shum te shfrydzueshme,pasi qe gjindet ne udhekryq ka qasje ne rruge kryesore para djathtas dhe majtas.info:00377 45 353 263 & viber
0041 76 216 2166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim