Serrë bujqësore

Shitet nga: Nebahate Kurteshi 03 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Shitet ose jepet me qera serra 6 ari e 18metra katror ne gjilan.
Rruga "vllezerit maliqi" nr. 165 .
Ka sistem te ujitjes dhe ujë te bollshëm.
Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim