flija me porosi

Shitet nga: blerina 04 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Bëjmë flija me porosi në tërë qytetin e Gjilanit,në qdo kohë dhe me shumë kujdes 😊
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim