★ LOKALI NË SHITJE 32m - Gjilan, Qendër ( Di..

Shitet nga: femi 03 Gsh 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
★ Shitet lokali i ri dhe modern me siperfaqe 32 m² ,
tek xhamia e vogel, objekti Agro Hermes (1) rruga për ETC.

Lokali është i përshtatshëm për shumë lloje të bizneseve, sidomos:
Frizer, Studio, Avokat, Ordinancë, Apotekë, Zyre, Dyqan etj ...


Lokali gjendet në katin e dytë,
menjiherë tek shkallët , vetëm 7m prej hyrjës kryesore!
(shiko fotot).

Lokali e ka të instaluar ujin dhe nji boiler (extra).

Lokali është i rregulluar i teri në pllaka të kualitetit të lartë dhe posedon infrastrukturë të rregullt, nxemje qendrore dhe është i gatshëm për shfrytëzim.

Lokali posedon edhe tualetin e përbashkët me disa wc i cili gjendet në koridor të objektit në katin e njejtë.

★ Lokali është i gatshëm për shfrytëzim të menjihershëm.

★ Çelsat në dorë.

★ Përkthimi bëhet i menjihershëm te noteri .

★ Nuk është në hipotekë.


★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Çmimi : 25.000 euro me KESH!

Çmimi 36.000 euro me NDRRIME ...

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★


Të interesuarit mund të më kontaktoni në çdo kohë me viber:

+377 45 44 22 44 (Vetëm me Viber)

Për me pa lokalin : 044 872 530 (Gjilan)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim