Lokal me qera ne Gjilan

Shitet nga: Sadat Suliqi 13 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qira ne rrugen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) #25. Lokali posedon; dysheme Graniti, ndriqim te mire, reklama te medha afer 7metra gjatesi, pergjate rruges, banjo, klimatizim, roletne sigurie nga qeliku etj. Lokacioni: Gjendet eshte ne mes te rrethrrotullimeve te qyteti atij ne qender dhe rrethrrotullimit te ETC, ne bllokun e renovuar plotesisht nga komuna, Eshte i pershtatshem per shume veprimtari afariste si; minimarket, stomatologji, klinike, laborator, poliklinike (qender diagnostifikuese) zyre te ndryshme juridike, per kontabilitet, zyre te ndryshme te sigurimeve, callcenter etj etj, Ne rast te kerkeses per hapsire me te madhe afariste, kemi mundesi te konvertimit per kete qellim te hapsires ne katin e dytë dhe tretë.
Ju mirepres,
049/898-165
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim