Lokal me qera ne Gjlan

Shitet nga: Sadati 09 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qira ne rrugen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) #25. Lokali posedon; dysheme Graniti, ndriqim te mire, reklama te medha afer 7metra gjatesi nga rruga, banjo, klimatizim, roletne sigurie nga qeliku etj. Lokacioni: Gjendet eshte ne mes te dy rrethrrotullimeve te qytetit, saktesisht ne mes te atij ne qender dhe rrethrrotullimit te ETC, ne bllokun "Bojanes" renovuar plotesisht nga komuna, Eshte i pershtatshem per shume veprimtari afariste si; minimarket, stomatologji, klinike, laborator, poliklinike (qender diagnostifikuese) zyre te ndryshme juridike, per kontabilitet, zyre te ndryshme te sigurimeve, callcenter etj etj, Ne rast te kerkeses per hapsire me te madhe afariste, kemi mundesi te konvertimit per kete qellim te hapsires ne katin e dytë dhe tretë. Ju mirepres,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim