Lokal

Shitet nga: eni 23 Pri 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qera ne katin e dyte ne objektin e Ikubatorit te biznesit.

Lokali eshte 54m2.

Lokali eshte I pershtatshem per qellime afariste:

Ordinanca,zyre,avokatura etj..

Infrastrukturen e ka te rregulluar.

Lokali ka nevoje per investime ,

Qeraja mujore e lokalit eshte 60 E

Kurse lokali ne katin e 3te gjithashtu eshte 54m2 dhe shitet ose ndrrohet.

Per me shume informata rreth Çmimit na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim