Inkubator për Zogjë dhe Rasad.

Shitet nga: Riza Ismajli 26 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten Inkubator për Zogjë.

Qmimi prej 75 euro deri në 200 euro.

Bëjna edhe me Porosi...

Të Interesuarit ne të lajmërohen:

044 67 33 28

044 321 478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim