LOPA DHE MSHTJERRA

Shitet nga: anonim 23 Nën 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Lopa simentallk, te tretin viq,
Qumshte 18 deri 20 litra, qmimi 1850

Mshtjerra 14 deri15 litra qumshte, te parin viq, asht bars 3 muj e 10 dit, qmimi 1750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim