4 meshtjerra 1 vjeqare

Shitet nga: Milaim 09 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
4 meshtjerra 1 vjeqare, dhe nje lop shum e mir me viq mashkull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim