Bik

Shitet nga: Qani 19 Dhj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes bikin te klases se pare. Eshte i ushyer me san,miell te kallamojt dhe kryp. Pres thirrje serioze .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim