Brahma

Shitet nga: Brahma 25 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten zogza dhe gjela Brahma jan 18 copa si dhe 2 pula e 1 gjel te katunit. Shiten komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim