Inkubator per rasad dhe per zoj

Shitet nga: alban ismajli 19 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
shes inkubator te ndryshem me qmim shum te volitshem prej 130 deri 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim