Kafazet per ferm te pulave

Shitet nga: Jetmir Syla 04 Pri 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten kafazet e pulave, te cilat jan ne gjendje te mire dhe te gatshum per te filluar punen, kemi gjithsej 9.600 kafaz te gatshum per pune, ndahen ne 4 bateri nga 2.400 cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim