Kemi lop dhe viqa me qmim volitshum

Shitet nga: Xxx 08 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kemi 4 viqa 2 mashkuj dhe 2 femra simentall dhe kemi lop barsume dhe me viqa arsyja qe i shes kom kredi info;+37745253061 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim