Kultivojm lepra te kuq surum tbardh

Shitet nga: Mili 04 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Kemi lepra tsurm tzi tbardh. Tvogl Per fmij. Dhe te mdhajt. 10euro te. Voglit 5euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim