Lepra ne shitje

Shitet nga: Flakrim 02 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Leprat jan shum te mir po ashtu dhe te bukur kemi qifta si ne foto jan te vogul nuk jan lepra te medhenj cmimi per leprr esht (5) E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim