Lepra per zagar

Shitet nga: Mili 16 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Kemi lepra te surum per zagar dhe per fmij te bardh qmimi 10euro te mdhajt Kurse te voglit 5euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim