Lepuj

Shitet nga: svetomir vuckovic 10 Krr 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes lepuj meleza prej orijashve dhe sharca djermane,prej 3 euro copa teri 25 euro te mdhaj.Kom edhe Orijasha Beldjikes oridjinall qmimi per ata eshte 10 euro per nji muj.tashte per tashte ne shitje kom 10 copa prej 3 mujsh a prej 20 pril kome pas prej nji mujsh 30 copa.Pastaj mundej mi shit edhe femra te mdhaja ,femrat i kan ka 9 muj qmimi per ata eshte 70 euro copa.Shikoni ne fotografi qfare jon.ose mundeni mi po ne fb SVETOMIR VUQKOVIC pershendetje blersit serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim