Lopa(shterrp) dhe msherra per mish

Shitet nga: dushi 30 Nën 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjilan
shitet lopa dhe msherra shterrpa per mish jan te leshuara ne kullosa mishi kualitet ju mirpresim.. Lopa 900 euro msherra 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim