Lope

Shitet nga: 00000 11 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjilan
shitet mshtjerra bars edhe 1 muaj pjell lopt i qesin 25-30 litra tomel mshtjerra osht e mir e urt pa brina dhe kerkojm bleres serioz per me shum inf na kontaktoni. ne nr. 044307922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim