Lope barse

Shitet nga: lop 09 Jan 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
kena lop barsume cilat shtohen brenda mujit ju garantoj per gjithqka dhe gjithashtu ka viqa mashi dhe femra per mi shitur traces simental arsya qe pi shas nuk kam ushqim dbollshum jan te lshura tkullotura ne natyr +37745253061
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim