Lope

Shitet nga: 000000 10 Pri 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjilan
shitetet mshtjerra bars edhe 1 muaj pjell lopt i qesin 25-30 litra tomel mshtjerra eshte e urt si e shihni edhe ne foto eshte pa brina dhe kerkojm bleres serioz per me shum informata na kontaktoni nr. 044-307-922.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim